49 jaar
Vrouw
€ 5.75
Delfzijl
Heerlijk vind ik het om iedere dag weer met mijn oppaskindjes samen te zijn.
Ik werk al ruim 15 jaar als gastouder en vang kindjes op van 0 tot 4 jaar.
Sommige kindjes hebben vaste dagen, maar heb ook kinderen die flexibel ingepland worden omdat hun ouders geen vaste werktijden hebben.
Gelukkig is dat hier allemaal mogelijk.
Ik start in de ochtend al vanaf 6:30 uur en mijn laatste kindjes gaan hier weg om 18:30 nadat ze lekker hebben meegegeten.
Mocht u nieuwsgierig zijn naar wat ik voor jullie kan betekenen?
Neem dan vooral vrijblijvend contact met mij op zodat iknu wat meer kan vertellen en we kunnen kijken wat ik voor jullie kan betekenen
)
Gastouder Therese
uit Delfzijl
Hallo lieve ouders Ik ben Thérèse en al ruim 15 jaar gastouder voor kinderen van 0 tot 4 jaar oud en woon in Delfzijl... Ik werk van maandag tot vrijdag van 6:30 tot 18:30 met heel veel plezier. Mocht u meer van mij willen weten, dan plan ik graag een vrijblijvende kennismakingsgesprek met u in om te kijken wat we voor mekaar kunnen betekenen
Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
O | |||||||
M | |||||||
A |
"*" geeft vereiste velden aan