66 jaar
Vrouw
€ 18
Amsterdam
Kinderen zitten vol expressie, creativiteit en leuke ideeën. Ik kan eindeloos genieten van hun verhalen, belevenissen, uitspraken en gesprekjes, van het zien hoe ze met elkaar omgaan en plezier hebben met elkaar.
Het gaat over spelen, uitvinden, ontdekken, eigen maken. Over ideeën, verwondering, creativiteit. Over rust, evenwicht, geborgenheid, over voelen en emoties die mogen zijn. Over zijn wie je bent, wie je wilt worden, over kiezen, volgen, richting geven. Over authenticiteit, diversiteit, over omarmen..
Ik heb o.a. een open, verantwoordelijke, opgeruimde, praktische instelling. Als persoon ben ik rustig, betrokken, empathisch, sensitief, geduldig en meer.. Ik hou ervan een open sfeer te scheppen, waarin ieder zich gezien, gehoord en waardevol weet. Ik maak graag ruimte voor creatieve activiteiten en omdat ik ook een ‘natuur- en naar buitenmens’ ben en er overal wel iets te ontdekken of te beleven valt, breng ik graag (en natuurlijk in overleg en als daar animo voor is) inspirerende bezoekjes aan buiten, de natuur. bibliotheek, musea etc.
)
Gastouder Gitta
uit Amsterdam
Beste ouders, Mijn naam is Gitta. Met oneindig veel plezier heb ik als pedagogisch medewerkster ruim 8 jaar gewerkt en ervaring opgedaan in het verzorgen, begeleiden en ondersteunen van vooral de jongste kinderen (0-3 jaar) in kinderdagverblijven. In 2020 heb ik een overstap gemaakt van het kinderdagverblijf naar de opvang bij gezinnen thuis om daar leuke daginvullingen te gaan geven op de dagen dat kinderen aan mij worden toevertrouwd. Op dit moment ben ik NIET op zoek naar een gezin om als nanny of gastouder aan de slag te gaan.
Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
O | |||||||
M | |||||||
A |
"*" geeft vereiste velden aan