Plaats aanvraag

De Klomp

Leeftijden

4-12 jaar


Opvanglocatie

Bij vraagouder

Flexibele opvang

Startdatum

01/09/2025

Van school halen?

Naar school brengen?

Locatie
Dit adres is een benadering en niet het daadwerkelijke adres van onze ouder

Amber zoekt een gastouder
in De Klomp


Ouders zijn per september op zoek naar een lieve gastouder aan huis voor hun 3 kinderen. Opvang betreft voor 2 schoolgaande kinderen en een pasgeboren baby op de dinsdag en de donderdag. De baby betreft dagopvang en de andere kinderen hebben op dinsdag: 0630 – 1600. (Kids naar school brengen) en op donderdag: 1300 – 1900. (Kids van school halen). De kinderen zitten op de Johannes Calvijnschool en zullen hier naartoe gebracht en opgehaald moeten worden. Ouders hebben een hond en een kat.

Bij vraagouder

4-12 jaar

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
O
M
A

Heeft u een profiel op de opvangmarkt? Dan kunt u gemakkelijk reageren vanuit uw profiel. Klik hier om direct naar uw persoonlijke omgeving te gaan

Heeft u nog geen profiel op onze opvangmarkt? Dan kunt u reageren op deze aanvraag via onderstaand formulier.

"*" geeft vereiste velden aan

Naam*
Adres
Uw beschikbaarheid voor deze aanvraag*
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.


"*" geeft vereiste velden aan

Naam*
Adres
Uw beschikbaarheid voor deze aanvraag*
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Inloggen op uw account bij Gastouderbureau Krokodilletje

Heeft u een profiel op onze drukbezochte opvangmarkt en wilt u wijzigingen aanbrengen in uw profiel? Kiest u dan de laatste optie. Voor het registeren of controleren van uw uren kiest u één van de twee bovenste opties.