20 jaar
Vrouw
€ 7.50
Ederveen
Lieve / Stoere krokodilletjes,
Ik ben Mathilde Verwoerd, en heb een paar weken terug mijn HAVO afgerond! En ben 17,5 jaar oud.
Ik ben opgegroeid tussen (7) broertjes en zusjes, inmiddels zijn de oudste twee al getrouwd en is de jongste alweer 8 jaar oud! Omdat ik dus altijd veel met broertjes en zusjes omging, weet ik veel van de omgang met kinderen. Maar ik kan me ook nog goed herinneren dat mijn ouders de beste oppas wilden voor hun kids! En daarom heb ik mij aangemeld bij het gastouderbureau krokodilletje, omdat ik uw kindje liefde en gezelligheid wil geven als jullie op het werk zijn of tijd voor jezelf nodig hebben 😉
In Maart hoop ik mijn studie starten, ik wil graag verpleegkundige worden om later voor de zieke kindjes in het ziekenhuis te mogen zorgen. Ik droomde er altijd van om een lieve zuster te zijn die een lachje op het gezicht van een ziek kindje kan toveren!
Ik heb een half jaar geleden mijn EHBO-diploma gehaald, we gaan er natuurlijk van uit dat alles goed gaat tijdens het oppassen maar indien nodig, weet ik de goede zorg te verlenen aan uw kindje!
Ik hoop tot snel 😉
Mathilde
)
Gastouder Mathilde
uit Ederveen
Lieve, geduldige, zorgzame, en enthousiaste Oppas gezocht? Dan bent u bij mij aan het perfecte adres! Tip: leest u even de lange beschrijving, waarin ik mij verder voorstel! Lieve groetjes, Mathilde
Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
O | |||||||
M | |||||||
A |
"*" geeft vereiste velden aan